Galeria Tarnovia: kolejne kroki w realizacji strategii!

  • 04.12.2019, 14:48
  • Artykuł sponsorowany
Galeria Tarnovia: kolejne kroki w realizacji strategii!
Na mapie Galerii Tarnovia w Tarnowie sklep CCC oraz Doner Kebab zmieniają miejsca. Relokacje są związane z intensywną rekomercjalizacją obiektu. Jej zadaniem jest budowa ciekawej propozycji zakupowej oraz gastronomiczno-rozrywkowej.

Salon CCC o powierzchni ponad 560 mkw. będzie działał w nowej lokalizacji przez kolejne, co najmniej, 5 lat. Sklep zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem, zostanie otwarty wiosną 2020 roku. Z kolei Doner Kebab przeniesie restaurację z parteru na piętro, do lokalu znajdującego się w sąsiedztwie kina Cinema 3D.

Zmiany układu najemców w Galerii Tarnovia są wynikiem nowej strategii leasingowej, którą zarządca wprowadza od początku 2019 roku. Wprowadzenie koniecznych korekt w tym zakresie wkrótce zaowocuje jeszcze lepszą ofertą, bardziej dopasowaną do potrzeb klientów centrum. Dotychczas na powiększenie salonu i relokację zdecydowały się tak ważne marki jak New Yorker i Rossmann. Przygotowujemy kolejne nowości – dwie kluczowe umowy najmu ze znaczącymi markami są w fazie finalizacji. Jedna z nich dotyczy zmiany operatora spożywczego. Co równie ważne, relokacja Doner Kebab otwiera drogę do budowy strefy restauracyjnej, co jest obecnie naszym priorytetem. Wraz z kinem Cinema 3D stworzy to doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasumówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager, odpowiedzialna a ramienia zarządcy – firmy CREAM – za wynajem Galerii Tarnovia.

 

Galeria Tarnovia obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny. Obiekt przez lata wypracował pozycję na mapie Tarnowa, w którym działają silne, międzynarodowe marki. Obecnie kilkanaście sieci handlowych prowadzi w centrum swojej jedyne sklepy w mieście. Oprócz H&M, New Yorker czy Lee/Wrangler są to m.in.: Taranko, Femestage by Eva Minge, Carry, Briju, Esotiq czy kino Cinema3D.

 

W Galerii Tarnovia na ponad 17 tys. mkw. powierzchni handlowej działa 70 sklepów. Centrum handlowe mieści się przy ulicy Krakowskiej 149. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma skupia się na zarządzaniu operacyjnym i strategicznym oraz budowaniu wartości projektów poprzez indywidualne podejście do każdego z nich. CREAM specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto usługi doradztwa inwestycyjnego, operacyjnego, działań deweloperskich i project managementu oraz doradztwo marketingowe, finansowe i księgowe. Więcej informacji: www.cream-management.pl

 

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iza
Iza 07.12.2019, 20:42
Tylko kino, RTV Euro AGD, sinsay i new yorker tak to Gemini
Ksiądz Bartosz
Ksiądz Bartosz 07.12.2019, 08:17
Ktoś tam bywa???????
Jo
Jo 06.12.2019, 17:05
Kebab straci wielu klientów ponieważ ludziom nie będzie się chciało specjalnie iść na górę
Mardt
Mardt 06.12.2019, 16:30
Gdyby nie kino to można by to już dawno zamknąć
Pawel
Pawel 05.12.2019, 16:06
Jedyna w polsce galeria która nie ma parkingu na autokary a przyjeżdża ich mnustwo do Cinema City. Kino powinni przenieść do galeri gemini wtedy bedzie zgon tej galeryjki
Kosoor
Kosoor 05.12.2019, 00:19
Herbata nie robi sie slodsza od mieszania...
Kot
Kot 05.12.2019, 08:47
Jak wsypiesz więcej cukru to będzie :)

Pozostałe