Remiza w Dębinie Łętowskiej po modernizacji

  • 02.12.2019, 15:29
  • Zbigniew Filar
Remiza w Dębinie Łętowskiej po modernizacji

Zakończono modernizację remizy OSP w Dębinie Łętowskiej. Zakres prac obejmował przebudowę istniejącej konstrukcji dachu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz zadaszenie wejścia do budynku.

189 754,00 zł kosztowała realizacja zadania pn. „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa oraz zmiana konstrukcji dachu budynku Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej na dz. nr 327
w miejscowości Dębina Łętowska, Gmina Wojnicz”. Projekt został współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego, przyznanych przez Sejmik Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Małopolskie Remizy 2019” w wysokości 48 tys. zł.

Przeprowadzone prace polegały na przebudowie istniejącej konstrukcji dachu, wymianie stolarki okiennej i drzwi, zadaszeniu wejścia budynku. W ramach modernizacji przeprowadzony został remont instalacji sanitarnej i elektrycznej.

 

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe