Zegar tyka dla olimpijczyka – upływa termin zgłoszeń do olimpiady ZUS

  • 15.11.2019, 14:24 (aktualizacja 15.11.2019, 17:11)
  • Natalia Tryba
tar-2019-11-15_zus_olimpiadagot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Niczym w sportowych igrzyskach - liczy się czas, a stawka jest wysoka. Już tylko do piątku, 15 listopada, szkoły mogą zgłaszać się do udziału w olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

ZUS już po raz szósty organizuje olimpiadę o ubezpieczeniach społecznych dla szkół ponadpodstawowych. Do tej pory uczestniczyło w niej ponad 118 tysięcy uczniów z ponad tysiąca szkół.

Nauczyciele mogą zgłaszać szkoły u koordynatorów ds. komunikacji społecznej i edukacji w oddziałach ZUS. Udzielą oni także szczegółowych informacji na temat projektu.

I etap odbędzie się 2 grudnia w szkołach, które zgłosiły się do olimpiady. Uczniowie otrzymają do rozwiązania test, składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Do II etapu przejdzie po trzech uczniów z dwudziestu najlepszych szkół na terenie każdego z województw.

Laureaci tegorocznej edycji olimpiady otrzymają indeksy na wybrane kierunki na 11 uczelniach partnerskich. W kolejnych 13 szkołach wyższych mogą liczyć na dodatkowe punkty w procesie rekrutacji lub niższe czesne. Na medalistów czekają także atrakcyjne nagrody rzeczowe - m.in. laptopy i tablety.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe