Janowice. Skasował bmw na słupie energetycznym

  • 13.11.2019, 11:40 (aktualizacja 13.11.2019, 12:13)
  • Natalia Tryba
tar-2019-11-13_janowicegot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Brakiem wyobraźni i odpowiedzialności wykazał się 28-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, wsiadając za kierownice swojej beemki. Jego brawurowa jazda zakończyła się na słupie energetycznym.


We wtorek w nocy dyżurny tarnowskiej komendy, jak również straż pożarna i pogotowie ratunkowe zostało zaalarmowane i skierowane do groźnie wyglądającego wypadku w Janowicach. Gdy służby przyjechały na miejsce, zauważyły kompletnie zniszczone znajdujące się poza drogą BMW, złamany słup energetyczny, połamane drzewa. Zespół ratunkowy udzielał poszkodowanemu pierwszej pomocy, który jak się okazało ma jedynie ogólne potłuczenia i rozcięcie głowy kwalifikujące się do wizyty na SOR Tarnów. Okazało się, że 28-letni mieszkaniec powiatu po wypiciu kilku kieliszków postanowił pojeździć sobie po okolicy. Jego brawura zakończyła się w Janowicach, a kontrola trzeźwości wskazała na ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kolejne ustalenia policjantów potwierdziły dodatkowo brak uprawnień do prowadzenia samochodów. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wtorek to również policyjna akcja „trzeźwy poranek”. Tarnowscy policjanci skontrolowali w ciągu pięciu porannych godzin 1600 kierowców, wśród których 3 prowadziło swoje samochody w stanie nietrzeźwości i po użyciu alkoholu.

Natalia Tryba

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik
czytelnik 15.11.2019, 09:03
JAK NA DRODZE CZY NA POBOCZU PRZY TAKICH OSZOŁOMACH CZŁOWIEK MA SIĘ CZUĆ BEZPIECZNIE. DOZYWOTNI ZAKAZ POSIADANIA PRAWA JAZDY I WSZYSTKICH POJAZDÓW WŁĄCZNIE Z HULAJNOGĄ
Michał
Michał 13.11.2019, 12:17
No dzban. "beemka" też nie ułatwia z zerwaniem ze stereotypami. Może więc jednak to nie stereotypy ?

Pozostałe