Łętowice. Kobieta wjechała w stado dzików

  • 09.11.2019, 23:09 (aktualizacja 10.11.2019, 19:36)
  • Zbigniew Filar
tar-2019-11-09_dziki_letowice.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kierująca jadąc od strony Wojnicza samochodem osobowym drogą wojewódzką w miejscowości Łętowice, wjechała w stado dzików, które przebiegały przez jezdnię. Do zdarzenia doszło po godzinie 21-wszej. Na czas działań służb ruch odbywał się wahadłowo.

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wystarczy zwolnić
Wystarczy zwolnić 27.11.2019, 08:52
Może zwolnijcie i bardziej skupcie się na drodze a nie wyzywajcie myśliwych

Bo nie raz widzie jak na tym odcinku drogi ludzie po 100km/h w nocy jeżdżą gdzie to są pola i może coś wyskoczyć
Wystarczy zwolnić do 40 na takich odcinkach i w nic się nie przywali bo nie raz mi już tam coś wyskoczyło a jakoś auto mam całe
Nie mysliwy
Nie mysliwy 11.11.2019, 19:43
Gdzie są ekolodzy?! Pseudo ekolodzy. Czemu nie reanimują tych dzików?! Barbarzyńcy!
XJX
XJX 11.11.2019, 19:16
Bylo wystrzelac tego troche to by byl spokoj a takto jest duze zagrozenie na drodze przez te pasozyty
Marcin
Marcin 10.11.2019, 18:35
Myśliwi powinni wystrzelać praktycznie wszystkie dziki może było by bezpieczniej na polskich nie ogrodzonych drogach
Rolnik
Rolnik 12.11.2019, 21:40
Myśliwi wola pilnować pół kukurydzy przed dzikami i przy okazji w zamian oberwać sobie kilkanaście dobrych rzędów !!! A żeby was tak dziki zjadły
Tomek
Tomek 10.11.2019, 18:31
Dzikiej zwierzyny jest tak dużo, że jest kwestią czasu kiedy ktoś zginie gdy ta wtargnie na jezdnie. Obecnie populacja zarowno dzika jak i sarny jest tak duża, że odstrzał jest niezbędny. Nie tylko z powodu wypadków ale i zachowania równowagi w środowisku. Coraz powszechniejsze jest także niszczenie przez dzikie zwierzęta upraw rolnych.
Jaroslaw K
Jaroslaw K 10.11.2019, 09:14
Tutaj niech sie Ci aktywiści wypowiedza. Komentuja z agresja mysliwych a nie maja pojecia o czym pisza. W takiej sytuacji niech pomoga a nie polowania blokuja tepaki.
Osiedle zielone
Osiedle zielone 10.11.2019, 15:53
Jacy wy jesteście myśliwi? Banda klusownikow i tyle. W zimie czekają pod pasnikiem na zwierzynę i to są myśliwi. Tak.? Zwierzęta nie dają żadnych szns
lowczy
lowczy 10.11.2019, 21:22
A kim ty jestes zakomleksiona osobo zza monitora obserwujaca swiat. Jak tak kochasz te zwierzeta to zrob cos dla.nich. zbuduj im urzadzenia karm je i.plac za szkody ktore wyzadza i wtedy pogadamy Darz Bor
Myśliwy
Myśliwy 10.11.2019, 17:58
Udowodnij to co napisałeś jełopie . I co to jest paśnik na zwierzynę?
Miś
Miś 10.11.2019, 16:16
Ha ha nie pod tylko w paśniku
Hania
Hania 10.11.2019, 05:56
Ci ludzie chyba zwariowali najpierw mowia o stanie dzikow a o kobiecie ktora jest ranna to na koncu.
Ktoś
Ktoś 10.11.2019, 10:19
Kobieta nie była ranna. Trzeba słuchać dobrze. Pozdrawiam
Ja króry widziałem....
Ja króry widziałem.... 10.11.2019, 12:32
Już wiele ludzi zginęło na drzewie przez kochane dziczki bo chcieli je ominąć i to dobrze?
Krzysztof
Krzysztof 10.11.2019, 05:23
Tego się robi tyle że niedługo będą jak muchy się panoszyć .ewidentnie czas ta populację zredukować o90 procent bo zagrażają ekosystemowi i ludzkości.Niedługo będziemy słyszeć że dziki ztaranowały rowżystę .
Marcin
Marcin 09.11.2019, 23:32
Czy dziki żyją?
Hania
Hania 10.11.2019, 06:00
Guzik mnie obchodza dziki o kobiete chodzi ktora prowadzila.Czlowiek niedlugo z domu bedzie sie bal wysc bo dzimi bo wilki...
Smoq
Smoq 10.11.2019, 21:32
Wyprowadz sue do miasta tam jest bezpiecznie.

Pozostałe