Do Gminy Ryglice dotarł kompletny sprzęt do odśnieżania

  • 31.10.2019, 15:29 (aktualizacja 07.11.2019, 12:56)
  • UM Ryglice
Do Gminy Ryglice dotarł kompletny sprzęt do odśnieżania

Jesteśmy przygotowani na nadchodzącą zimę. W dniu dzisiejszym odebraliśmy kolejne pługi i posypywarki, które umożliwią pracownikom wydziału gospodarki komunalnej i drogownictwa zadbać o zimowe utrzymanie dróg w Lubczy, Joninach, Kowalowej, ul. Witosa i części ul. Ks. J. Wyrwy w Ryglicach. Odśnieżanie i usuwanie oblodzeń z pozostałych dróg wykonywać będą prywatni przedsiębiorcy wyłonieni w drodze przetargu.

Ta zima będzie dla nas wyzwaniem, któremu z pewnością podołamy. Gwarantuje to zakupiony sprzęt oraz pracowita i dyspozycyjna kadra wydziału gospodarki komunalnej. Dzięki temu z optymizmem patrzę w nadchodzącą przyszłość, a zbliżające się opady śniegu traktuję jako próbę, która pozwoli sprecyzować nasze plany inwestycyjne, zmierzające do samodzielnego odśnieżania dróg na terenie całej gminy.

UM Ryglice

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe