Tarnów. Nagrody im. Tadeusza Tertila rozdane!

  • 30.10.2019, 16:35 (aktualizacja 30.10.2019, 17:34)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-10-30-tertillmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przedstawiciele miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego wzięli udział we wspólnej uroczystej sesji, która odbyła się w tarnowskim ratuszu. Takie wydarzenie organizowane jest od kilkunastu lat po to by uczcić pamięć o wyjątkowych wydarzeniach, które w tej samem sali rozegrały się 30 października 1918 roku. Wtedy Tarnów miał się poddać rządowi w Warszawie, a tym samym - jako pierwsze miasto w Polsce – odzyskał Niepodległość.

W trakcie tej uroczystej sesji od 13 lat wręczane są nagrody im. burmistrza Tadeusza Tertila. Otrzymują je twórcy prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich dotyczących regionu i miasta Tarnowa.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe