Zderzenie konia z autem

  • 23.10.2019, 17:43
  • KMP Tarnów
Zderzenie konia z autem

Końcówka wczorajszego dnia na terenie powiatu tarnowskiego nie należała niestety do udanych. Kilka minut po godzinie 18.00 do dyżurnego tarnowskiej policji dotarły niepokojące wieści o poważnym wypadku
z mężczyzny jadącego na koniu wierzchem.

Wyjeżdżający z drogi podporządkowanej prowadzącej do prywatnej posesji, na drogę wojewódzką numer 980 w Rzepienniku Biskupim, jadący na koniu 73-latek, nie udzielił pierwszeństwa seatowi, który podążał w stronę miejscowości Biecz. 22-letni kierowca, widząc co się dzieje, chcąc zapobiec zderzeniu próbował jeszcze „odbić na prawo”. Niestety bezskutecznie - mimo to uderzył w konia, skutkiem czego siedzący na nim mężczyzna spadł, uderzając o asfaltową nawierzchnię drogi i doznając obrażeń zagrażających życiu. Nieprzytomnego 73-latka przetransportował do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Pocieszające za to jest, że kierowca samochodu był trzeźwy, a zwierzę wyszło z opresji bez szwanku.
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzą obecnie postępowanie, którego celem jest dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności wczorajszego wypadku i zakresu odpowiedzialności prawnej biorących w nim udział osób.

KMP Tarnów

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stary Koń
Stary Koń 23.10.2019, 17:54
A gdzie byli rodzice?
MAX B
MAX B 29.10.2019, 05:43
A co mają do tego rodzice ??
Ja
Ja 23.10.2019, 19:14
Na cmentarzu

Pozostałe