Tarnów. "Społeczna lodówka" dla podopiecznych Fundacji "Kromka Chleba"

  • 10.10.2019, 18:17
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-10-11-kromka_chlebamoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podopieczni "dworcowej łazienki" będą mogli teraz skorzystać ze "społecznej lodówki". To kolejny projekt Fundacji "Kromka Chleba" skierowany do osób bezdomnych. Ma on na celu zwrócenie uwagi na ich potrzeby, ale także na problem marnowania żywności. W ten nowy projekt już włączyło się kilku przedsiębiorców z branży gastronomicznej, ale poseł Anna Czech, a zarazem prezes fundacji "Kromka Chleba" zachęca też by również mieszkańcy miasta dzielili się niepotrzebnym jedzeniem.

Przypomnijmy, że dworcowa łazienka przy której znajduje się społeczna lodówka działa już od 15 lat. Codziennie to miejsce odwiedza od 10 do 15 osób.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe