Bartosz Zmarzlik żużlowym mistrzem świata. "To jest wielki sukces i splendor dla naszego miasta"

  • 06.10.2019, 19:47
  • TVN24/x-news
Bartosz Zmarzlik żużlowym mistrzem świata. "To jest wielki sukces i splendor dla naszego miasta"
Bartosz Zmarzlik został żużlowym mistrzem świata. Wcześniej tytuł zdobywali Jerzy Szczakiel i Tomasz Gollob. Pierwsze sukcesy świeżo upieczonego mistrza świata wspomina trener Stali Gorzów Stanisław Chomski. - Bartek i był złotym medalistą mistrzostw świata juniorów, brązowy i srebrnym. Teraz został złotym mistrzem świata w seniorów w cyklu Grand Prix. To jest naprawdę wielki sukces i splendor dla naszego miasta - powiedział Stanisław Chomski.

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe