OSP Szczucin ze statuetką "Złoty Dąb Powiatu Dąbrowskiego"

  • 05.10.2019, 14:29 (aktualizacja 05.10.2019, 14:45)
  • Zbigniew Filar
tar-2019-10-05-zloty-dabmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za nami konkurs na najprężniej działającą jednostkę OSP na terenie powiatu dąbrowskiego. Nagrodą była wyjątkowa statuetka, ręcznie rzeźbiony "Złoty Dąb Powiatu Dąbrowskiego". O tym, kto otrzyma to wyróżnienie zdecydowali internauci a wyniki ogłoszono podczas gali finałowej. W tym roku, pierwsze miejsce zajęła jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej ze Szczucina.

To już 3. edycja konkursu na najprężniej działającą jednostkę OSP z terenu naszego powiatu – mówi starosta dąbrowski. Z kolei poseł Wiesław Krajewski dodaje: - działalność OSP to przede wszystkim bezpieczeństwo – i podkreśla, że cieszy się że na terenie powiatu dąbrowskiego jest wiele strażaków ochotników, którzy bezinteresownie chcą nieść pomoc.

Wyniki konkursu:

1 OSP Szczucin

2. OSP Kanna

3. OSP Bolesław

4. OSP Olesno

5. OSP Radgoszcz

Dodajmy, że konkurs został zrealizowany w ramach projektu pn. „Aktywny Powiat – Aktywny Senior”, realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

ZOBACZ TAKŻE: Film konkursowy o działalności jednostek OSP z terenu powiatu dąbrowskiego 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe