Wietrzychowice. 50-lecie pracy doktora Mariana Czyżyckiego

  • 04.10.2019, 20:08
  • Natalia Tryba
tar-2019-10-04_wietrzychowicegot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Zawsze traktował każdego mieszkańca jak członka rodziny" - tak o doktorze Marianie Czyżyckim mówił Tomasz Banek - wójt Gminy Wietrzychowice. Lekarz obchodził dzisiaj 50-lecie swojej pracy z ludźmi i dla ludzi.

Podczas wydarzenia, w ośrodku zdrowia, odsłonięto pamiątkową tablicę, na której wypisano zasługi lekarza. To najlepsze miejsce, aby każdy mieszkaniec, spoglądając na tablicę, pamiętał o swoim Honorowym Obywatelu.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
...
... 05.10.2019, 09:11
Wspaniały człowiek i piękna uroczystość. Dr Czyżycki może być wzorem prawdziwego oddania drugiej osobie! Szkoda że nawet w tak pięknym dniu obecną jest kampania wyborcza...

Pozostałe