Lewicobus zaparkował w Tarnowie. Do miasta przyjechała też Wanda Nowicka

  • 26.09.2019, 11:59 (aktualizacja 27.09.2019, 09:21)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-09-26-lewica-konframoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Walka o czyste powietrze, zatrzymanie ludzi młodych w mieście oraz podniesienie atrakcyjności turystycznej Tarnowa – to tylko niektóre postulaty lewicy, o których była mowa w czwartkowy poranek w Tarnowie. Konferencja prasowa odbyła się na tle lewicobusu, który zaparkował nieopodal pomnika Wincentego Witosa, a gościem specjalnym tego spotkania była Wanda Nowicka.

Jak zapewniano w Tarnowie, lewica chce postawić także na stworzenie nowych, dobrze płatnych miejsc pracy i wspieranie biznesu. Mowa była też o deglomeracji i przeniesieniu urzędów ze stolicy do mniejszych miast, takich jak Tarnów. Te pomysły lewicy przedstawiał Jacek Jabłoński, lider listy w okręgu tarnowskim. Z kolei Jerzy Woźniak, kandydat startujący z 2 pozycji na tej liście, mówił o potrzebnie skrócenia kolejek do lekarzy specjalistów. Lewica proponuje również m.in. darmowe leki dla dzieci i kobiet w ciąży.

Dodajmy, że tuż po konferencji przedstawiciele lewicy zapraszali mieszkańców Tarnowa na wspólną rozmowę przy kawie.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tarnowianka
Tarnowianka 26.09.2019, 21:32
Nie widzę tłumów zwolenników.Czy czyżby obiektyw ich nie pomieścił?
nie mogę
nie mogę 26.09.2019, 15:55
Nie ma w Tarnowie Placu Witosa. Jest Plac Ofiar Stalinizmu, a po drugiej stronie Plac Drzewny na którym stoi pomnik Witosa.

Pozostałe