Czyżów. Otwarto Placówkę Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży

  • 25.09.2019, 13:23
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-09-25-czyzowcon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Oficjalnie otwarto Placówkę Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w miejscowości Czyżów. Będą w niej prowadzone zajęcia z psychologiem, pedagogiem, logopedą, informatykiem, matematykiem i nauczycielami języków obcych. To wyjątkowe miejsce dla dzieci i ich opiekunów – wyjaśnia burmistrz miasta i gminy Żabno.

Podczas uroczystego otwarcia placówki dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, który podziwiało wielu zaproszonych gości, wśród nich obecni byli parlamentarzyści i samorządowcy ziemi tarnowskiej.

Dodajmy, że powstanie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Czyżowie zostało dofinansowane ze środków UE w wysokości ponad 840 tysięcy złotych.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe