Festiwal Teatrów Tańca Scena Otwarta znów w Tarnowie

  • 24.09.2019, 13:03 (aktualizacja 24.09.2019, 20:53)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-09-25-scena-otwartamoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Spełnienie. Triumf i klęska" – to hasło tegorocznej, IX już edycji Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta. Temat przewodni tegorocznej edycji ma skłaniać do refleksji nad losem człowieka, jego decyzjami i ich konsekwencjami. Wyrażone jest to przede wszystkim za pomocą współczesnego tańca i najnowszych spektakli, o których opowiada Karolina Wójs z Centrum Sztuki Mościce.

W tym roku festiwal rusza 9 października i potrwa do 27 października. Zobaczyć będzie można nie tylko rodzime spektakle, ale i zagraniczne widowiska. W sumie Scena Otwarta to 10 spektakli. 

Festiwal Teatrów Tańca Scena Otwarta organizowany jest przez Centrum Sztuki Mościce, więcej informacji na temat programu wydarzenia można znaleźć na stronie www.scenaotwarta.pl

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe