Dąbrowscy policjanci zlikwidowali uprawę konopi

  • 20.09.2019, 23:36
  • KPP Dąbrowa Tarnowska
Dąbrowscy policjanci zlikwidowali uprawę konopi

Policjanci  Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej ujawnili w gminie Szczucin  nielegalną uprawę konopi. Funkcjonariusze zabezpieczyli 20  krzewów konopi innych niż włókniste.

Wczoraj (19.09.2019r.) funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w wyniku dokonanych ustaleń, postanowili sprawdzić jedną z posesji na terenie gminy Szczucin. Policjanci podejrzewali, że może znajdować się tam nielegalna uprawa konopi.
Funkcjonariusze w trakcie przeszukiwania terenu między tujami oraz w tunelu ogrodowym ujawnili  20 krzewów konopi. Rośliny te były zasadzone bezpośrednio do gleby i znajdowały się w różnym stanie rozwoju. Najwyższy krzew posiadał 180 cm wysokości. Podczas czynności prowadzonych w tej sprawie zatrzymano 42-letniego mieszkańca powiatu dąbrowskiego, zabezpieczono 14 000 zł oraz sprzęt służący do uprawy nasion konopi. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii polskie prawo przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

KPP Dąbrowa Tarnowska

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Patryk
Patryk 23.09.2019, 16:27
Powiem tak, tarnowskie psy sa skuteczne tylko wtedy kiedy klapiecie jezorami, gsyby nie to te *** nie mialyby nic do powiedzenia bo tu pracuja same glaby spoleczne

Pozostałe