Tarnów. Za nami pierwsza loteria podatkowa

  • 10.09.2019, 16:12
  • Maciej Uszko
tar-2019-09-10-loteria.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Samochód osobowy o wartości 45 tysięcy złotych oraz dodatkowe 5 tysięcy złotych na pokrycie podatku od wygranej otrzyma zwycięzca loterii podatkowej w Tarnowie. W poniedziałkowe popołudnie metodą chybił-trafił wylosowano tegorocznych laureatów. W pierwszej edycji loterii udział wzięło ponad 2500 tysiąca osób.

Oprócz samochodu osobowego w loterii do wygrania było 10 rowerów.  Teraz organizatorzy konkursu będą weryfikowali czy wylosowani laureaci spełnili wszystkie wymogi regulaminu loterii. W przypadku jakiś nieprawidłowości nagroda trafi do osoby z listy rezerwowej. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi pod koniec września podczas pikniku Dzień Babiego Lata.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe