Tarnów. Nowy Szpital z dużym zadłużeniem finansowym? Dyrektor zabrała głos

  • 06.09.2019, 15:52
  • Maciej Uszko
tar-2019-09-06-szpital-dlugi22conver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od kilku tygodni w środowisku lokalnym pojawiają się informacje o dużych zaległościach finansowych Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać dyrektor placówki Anna Czech.

Szczegóły w materiale wideo.

Maciej Uszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pacjent
Pacjent 09.09.2019, 22:05
Czekam ponad 2 miesiace na opis rezonansu. Dzwonie i slysze ģłos ''przykro mi''jeszcze nie ma opisu. Mozna zabrac plytki. Kpiny. A pani w pisie i długach po uszy. Nikt za darmo nie bedzie pracował
tarnowianka
tarnowianka 09.09.2019, 11:58
Dyrektorowanie albo polityka!
M
M 08.09.2019, 21:03
Ta Pani potrafi się tylko lansować i pozować do zdjęć. Ciekawe gdzie jest ten "zysk dla pacjenta"?? - oszczędzając kosztem zmniejszania obsady personelu?? Jaka wobec tego jest jakość opieki nad pacjentem?? ani nowoczesny tomograf ani wyremontowane oddziały nie pomogą kiedy brakuje ludzi do pracy, z tym że tej pracy pozbawia właśnie cudowna pani dyrektor.
Ojciec
Ojciec 07.09.2019, 19:32
Córka była w szpitalu na oddziale i zwykłego usg nie zrobili bo było zepsute. Po wyjściu ze szpitala dostała skierowanie do poradni neurochirurgicznej. W rejestracji usłyszałem ze najbliższy termin to kwiecień 2021. Zostawię to bez komentarza :(
A
A 06.09.2019, 20:01
Ani praca jako poseł ani jako dyrektor szpitala ! Chyba czas na emeryturę. Kolejna gwiazda PIS!
B
B 08.09.2019, 18:14
Przyznaj się co ty robisz po za krytyką to się zweryfikujemy twoją wiarygodnoć
Os zielone
Os zielone 06.09.2019, 19:23
Miałem na tą panią oddać głos w wyborach, ale teraz tego nie zrobię. Trzeba wybrać albo polityka albo posada w szpitalu.
M
M 06.09.2019, 16:28
Powinni ja dawno wywalić z tej posady. Pani dyrektor od 7 boleści. Sor wyremontowany a z małym dzieckiem czeka się 6 h aby lekarz przyjął. Porażka. Wielka porażka. A Pani dyrektor zajmuje się polityka a nie szpitalem

Pozostałe