Wybrane logo Tarnów Areny zawiera podstawowe błędy typograficzne?

  • 04.09.2019, 15:44 (aktualizacja 04.09.2019, 15:58)
  • Maciej Uszko
tar-2019-09-04-logo-jaskolkiconver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jaskółka skierowana w lewy dolny róg, a pod nią napis „Tarnów Arena”. To zwycięskie logo zorganizowanego przez magistrat konkursu na nowy logotyp hali widowiskowo-sportowej przy ul. Traugutta. Kilka dni po opublikowaniu najwyżej ocenionej pracy w sieci wybuchła dyskusja. Niektórzy internauci zarzucają wybranemu projektowi brak wyrazistości, a także podstawowe błędy. Głos w tej sprawie postanowił zabrać także dyrektor Instytutu Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Do konkursu na logo Tarnów Areny zgłoszonych zostało 55 projektów.  Prace oceniało pięcioosobowe jury. Jak przekazał nam dyrektor Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Edward Rusnarczyk, komisja pod uwagę brała przede wszystkim czytelność oraz funkcjonalność logotypu.

Należy także dodać, że o tym czy nowe logo będzie obowiązywało w zaprezentowanej formie, zdecydują tarnowscy radni. Jeżeli na czwartkowej sesji przyjęta zostanie uchwała o innej nazwie hali niż "Arena Tarnów" wtedy logotyp trzeba będzie zaktualizować.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
km
km 05.09.2019, 07:32
Hala to paszkwil nad paszkwile! okropięństwo!

Pozostałe