Biznesmeni z całego świata spotykają się w Tarnowie

  • 26.08.2019, 15:11
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-08-26-forum-polonii-swiatamoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwa IV Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie. To biznesowe wydarzenie zaplanowano na trzy dni od 25 do 27 sierpnia. Udział w nim wzięli przedstawiciele 31 krajów a zarazem wszystkich kontynentów, to głównie reprezentanci firm z branży turystycznej. Ale nie tylko o turystyce będzie mowa.

Organizatorzy Forum Gospodarczego Polonii Świata przekonują, że ma ono znaczenie dla miasta i regionu. W tym roku przypada już 4. edycja tego wydarzenia. W trakcie trwania forum, podczas specjalnej Gali Biznesu zostaną przyznane nagrody "Orłów Gospodarczych Polonii Świata", uczestnicy wydarzenia uczczą też 60-lecie działalności Society of Polish American Travel Agents.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe