Tarnowianie pogromili SMOgA

  • 22.08.2019, 18:02 (aktualizacja 23.08.2019, 13:50)
  • Natalia Tryba
tar-2019-08-22_smog_pogromcy_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za nami pierwsza część czwartej edycji pikniku Tarnowscy Pogromcy SMOgA. STOP niskiej emisji w Tarnowie. Celem wydarzenia jest przeciwdziałanie zjawisku niskiej emisji w Tarnowie, uświadamianie zagrożeń dla zdrowia i środowiska powodowanych niską emisją, rozwijanie poczucia szacunku i odpowiedzialności za przyrodę oraz promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Nie zabrakło aktywizujących gier i zabaw ekologicznych, a także porad ekspertów z zakresu ochrony środowiska oraz medycznych. Można było m.in. sadzić mini – ogródki, tworzyć tarninowe korale oraz ozdoby z włóczek pozyskanych z retro sweterków, układać mega puzzle i dmuchać giga bańki. Strażnicy miejscy znakowali rowery tarnowian  (znakowanie w godz. od 11:00 do 12:30 oraz od 15:00 do 16:30), a medycy zapewnili m.in. bezpłatne badania poziomu cukru i ciśnienia oraz masaże fizjoterapeutów.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maciej
Maciej 23.08.2019, 07:31
A na parkingu setki samochodów...
Faktycznie walka ze smogiem...

Pozostałe