Tarnów. Kandydaci PiS zainaugurowali kampanię wyborczą

  • 20.08.2019, 16:29
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-08-20-konfra-pismoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ruszyła kampania wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Kandydaci Zjednoczonej Prawicy odwiedzają teraz miasta w swoich okręgach. Tak samo jest w okręgu nr 15 w wyborach do Sejmu oraz okręgu 34 i 35 do Senatu. W Tarnowie konferencja prasowa z udziałem kandydatów do parlamentu odbyła się na Placu Kazimierza.

W trakcie konferencji obecna była większość kandydatów ubiegających się o mandat w parlamencie. Udział w niej wzięli też kandydujący do senatu.

Dodajmy, że Prawo i Sprawiedliwość w mijającej kadencji miało sześć mandatów w sejmie w okręgu tarnowski, teraz liczy na siedem. Przypomnijmy, że do podziału jest w sumie dziewięć miejsc w sejmie z terenu ziemi tarnowskiej.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe