W całym kraju odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego

  • 16.08.2019, 14:57
  • TVN24/x-news
W całym kraju odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego
Poznań, Białystok, Wrocław. Święto Wojska Polskiego to nie tylko oficjalna defilada w Katowicach, ale także uroczystości w całym kraju. W wielu miastach w całej Polsce odbyły się parady i pikniki wojskowe. Wydarzenia przyciągnęły sporo zainteresowanych.

- Dla każdego służba wojskowa jest czymś wyjątkowym, czymś co rzeczywiście odróżnia pozostałe zawody. Tutaj nie można przyjść tylko i wyłącznie po to, żeby zarabiać pieniądze – powiedział Paweł Łozowski szef sztabu II Skrzydła Lotnictwa Taktycznego. 

- Wojsko jest nieodłącznym elementem naszej niepodległości, naszej suwerenności, naszej historii – powiedział wojewoda podlaski, Bohdan Paszkowski.

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe