Szanse i zagrożenia czarnego sportu w Tarnowie

  • 30.07.2019, 16:24
  • Zbigniew Filar
loadingŁaduję odtwarzacz...
W programie "Raport regionu" gościliśmy: Jerzego Putowskiego - Przewodniczącego Rady Nadzorczej Żużlowej Sportowej Spółki Akcjyjnej, Łukasza Sadego - Prezesa Zarządu i Tomasza Proszowskiego - managera drużyny

W specjalnym wydaniu programu rozmawialiśmy o:

- sytuacji finansowej ŻSSA

- problemach ze stadionem

- fali krytyki w ogólnopolskich mediach

- celach na kolejne lata

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jaskółka
jaskółka 31.07.2019, 11:17
Dziennikarz, który prowadzi rozmowę ma dość blade pojęcie o temacie. Unia, żeby jeździć na torze w Rzeszowie czy Krośnie nie musi wykupywać licencji tamtejszych klubów, ani się z nimi łączyć. Może po prostu wynajmować tamte obiekty i jeździć na nich jako Unia Tarnów. Analogia z koszykówką nie ma tutaj zastosowania.
Bob
Bob 30.07.2019, 18:37
Najdłużej działający prezes. Ciekawe jakie to wymagania ma RN skoro rokrocznie klub zalicza regress sportowy, finansowy i wizerunkowy i są zadowoleni z efektów pracy obecnego prezesa. Notoryczne osłabianie składu, afera z wysłaniem niektórym zawodnikom zaproszeń na zakończenie sezonu w Taurusie na Ładnej. Obecny prezes nie przebił jeszcze skandalu byłego prezesa Gurgula z odszkodowaniem od Ułamka i 'ulubieńca' kasprzaka. Jeśli pracodawca widziałby nieefektywnego pracownika (a w kompetencji prezesa jest na przykład dbałość o płynność finansową i pozyskiwaniu nowych sponsorów) dalej by go zatrudniał, to sam sobie szkodzi, blokuje rozwój swojej firmy - chyba, że jest to jego celem to wszystko idzie 'w dobrym kierunku'.

Szkoda, że nie padło pytanie o kontraktowanie zawodnika mającego statut wychowanka UKSu. Czy należą się za niego pieniądze za wyszkolenie klubowi z Tarnowa, czy formalnie żaden ekwiwalent się nie należy.

Jedno co dobrze zostało powiedziane o stadionie, jakim ingorantem jest obecny prezydent. Stadion miejski - a klub musi sam sobie finansować remonty, kwotę na dzierżawę. Proponowałbym usunięcie z nazwy klubu miasta Tarnów, skoro wynajmuje ruinę, bierze za nią pieniądze i nic nie daje w zamian. Bardzo dobra inicjatywa z zbilansowaniem wydatków na dzierżawę itp. Dlaczego miasto się nie zgodziło? Pewnie dlatego, że tak łatwych pieniędzy nie dostaną gdzie indziej a wydadzą je na bezsensowne punkty widokowe na os. Westerplatte,
zamiast np. na Górze Św. Marcina ale to dyskusja na inny temat.
nie mogę
nie mogę 31.07.2019, 21:05
Ile razy można ludziom tłuc do głowy, że góra św. Marcina NIE NALEŻY do miasta i miasto nic tam nie może zrobić!!! Jak na razie jest to teren prywatny należący do Sanguszki, bo tak jest w księgach wieczystych.. Tak trudno to zrozumieć?
Ut
Ut 31.07.2019, 21:21
Niech się Pan tak nie denerwuje panie prezydencie.

Pozostałe