Bielcza. Borzęciński Tytan Run

  • 21.07.2019, 15:31 (aktualizacja 22.07.2019, 11:53)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-07-21-tytan-runmoviev2con.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za nami Borzęciński Tytan Run – to impreza stworzona z myślą o miłośnikach biegów przełajowych. Na ponad pięciokilometrowym dystansie do pokonania było ponad 20 przeszkód, uczestnicy musieli wykazać się nie tylko szybkością, ale też siłą czy zwinnością. I jak się okazuje, chętnych nie brakowało.

Tworzymy nową ofertę dla miłośników biegów przełajowych – mówił Janusz Kwaśniak, wójt gminy Borzęcin podczas I edycji Borzęcińskiego Tytan Run w Bielczy.

Zawodnicy głównego biegu podzieleni byli na 8 grup, w każdej z nich było maksymalnie 40 uczestników. Najszybsi z nich na mecie meldowali się już po niecałych 30 minutach. Borzęciński Tytan Run to też promocja i popularyzacja najprostszej formy sportu jaką jest bieganie. Dlatego do zabawy na krótkich dystansach zaproszono też najmłodszych uczestników. Na starcie pojawiło się 200 dzieci.

Dodajmy, że na każdego uczestnika biegu czekał pamiątkowy medal. Wszyscy zawodnicy otrzymali też specjalny pakiet startowy. Organizatorami wydarzenia byli: Kępa Sport, LKS Burzyn i gmina Borzęcin a współorganizatorem imprezy była Husaria Tarnów.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe