Magistrat pyta mieszkańców jak żyje się w Tarnowie

  • 10.07.2019, 17:19
  • Maciej Uszko
tar-2019-07-10-ankietaconver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Celem jest poznanie opinii na temat życia w Tarnowie. Wydział Rozwoju Miasta zachęca tarnowian do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanej ankiecie. Na urzędowej stronie tarnow.pl odnaleźć można link do formularza, w którym znajduje się siedem pytań dotyczących różnych aspektów życia w mieście.

Swoją opinię wyrazić mogą nie tylko mieszkańcy, ale także osoby spoza miasta, które znają Tarnów i korzystają z miejskiej infrastruktury.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Willis
Willis 11.07.2019, 11:04
Jak się żyje w Tarnowie? Tyle ma do zaoferowania 100tys miasto? Pytania ma jak się żyje? to odpowiadam. to Miasto umiera tia i to na naszych oczach. Jak się żyje w Tarnowie? przejdź urzędasie przez Miasto i zobaczysz jak wiele lokali jest na wynajem ilu "strudzonych" śpi na ławkach na ul Krakowskiej jak remonty dróg idą kto odebrał przejazdy pod wiaduktami na ul Tuchowskiej. Jak żyć w Tarnowie? to pytanie to kpina

Pozostałe