VII Turniej Rycerski pod Wieżycą

  • 08.07.2019, 10:55
  • Natalia Tryba
tar-2019-07-08_wiezyca_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za nami siódma edycja - popularnego już - turnieju rycerskiego. Poczet Bagiennych z Wieżycy wraz z Braćmi Dobrzyńskimi i Joannitami z Mielca zaproponowali przybyłym gościom mnóstwo atrakcji. Wśród nich: turnieje bojowe: indywidualne i grupowe, turnieje: łuczniczy i oszczepniczy, bieg dam, bieg w dybach, pokaz życia obozowego, była także szkółka rycerska dla dzieci i młodzieży: podstawy władania mieczem i łukiem oraz polowanie na smoki.

Sobotnie zmagania zakończyła bitwa wieczorna z inscenizacją oblężenia pogańskiego grodu. Podczas trwania wydarzenia czynne były także  kramy z zabawkami rycerskimi i innymi produktami rzemieślniczymi z epoki

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe