Droga Wewnętrzna - tuchowskie czuwania gromadzą wielu młodych

  • 06.07.2019, 16:23
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-07-05-tuchow-czuwanie-droga-wewnetrznacon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Początkowo były to czuwania, które miały przygotować młodzież na pielgrzymkę papieża do Polski. Jednak Światowe Dni Młodzieży w podkrakowskich Błoniach już dawno za nami, a oni nadal chcą się spotykać, by wspólnie rozmawiać i modlić się. Od trzech lat przy sanktuarium maryjnym w Tuchowie raz w miesiącu odbywają się czuwania dla młodzieży pod nazwą Droga Wewnętrzna.

Na te spotkania przychodzi od 300 do 400 osób. Uczestnicy, to nie tylko mieszkańcy miasta i okolic, ale także z dekanatu i całej diecezji.

Na te spotkania zaproszony może czuć się każdy. Odbywają się one w 3 piątek miesiąca, na razie jednak zaplanowana jest przerwa wakacyjna. Spotkania wznowione zostaną od października i potrwają do lipca.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe