Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w Rzuchowej

  • 15.06.2019, 13:46
  • Mariola Wadas
tar-2019-15-06-_dzien_rodzin_zastepczych.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Wróżki są wśród nas" pod takim hasłem Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Rzuchowej obchodzono Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Dzieci podczas 5. edycji pikniku miały okazję skorzystać m.in z dmuchanych zamków, z malowania twarzy czy różnego rodzaju konkursów. Wydarzenie zostało zorganizowane nie tylko dla najmłodszych ale także dla ich rodziców zastępczych.

W Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej "Promyk" w Rzuchowej przebywa obecnie 26 dzieci, które cały czas wymagają wsparcia i odpowiedniej opieki. Wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem. Przyjeżdzają tam rodziny zastępcze wraz ze swoimi wychowankami, by wspólnie spędzić miłe chwile razem z innymi członkami placówki.  

Mariola Wadas

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe