Szkoła Podstawowa nr 8 i Liceum Plastyczne zwycięzcami w konkursie "KLASA +"

  • 12.06.2019, 18:47
  • Natalia Tryba
tar-2019-06-12_klasa_plus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Celem konkursu jest aktywizacja społeczności tarnowskich szkół w zakresie kształtowania swojego najbliższego szkolnego otoczenia. Inspirowanie zespołów uczniowskich do podejmowania twórczego wysiłku na rzecz stworzenia miejsca sprzyjającego pracy lub wypoczynkowi, a także motywowanie do kreatywnego wykorzystania przestrzeni we własnej szkole – takiej jak klasa, świetlica, czytelnia, szkolny hol. Te wszystkie cechy znalazły się w projektach SP8 i Liceum Plastycznego.

W tegorocznej edycji przyznano dwie nagrody po 27 tys. dla każdej ze szkół. Ważnym jest to, że pieniądze nie zostaną wydane na doposażanie pracowni - będą stanowiły źródło nowatorskich rozwiązań na umilenie czasu w szkole. Organizatorem konkursu była Gmina Miasta Tarnowa.

Natalia Tryba
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe