Zmiany w Programie "Rodzina 500+"

  • 10.06.2019, 14:51
  • Mariola Wadas
tar-2019-06-10_program_500.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zgodnie z zapowiedziami rządu rozszerzony został program 500 + na pierwsze dziecko. W związku z tym Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie przypomina o składaniu niezbędnych wniosków. Dokumenty będą przyjmowane od 1 lipca.

Zgodnie z zapowiedziami rządu rozszerzony został program 500 + na pierwsze dziecko. W związku z tym Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie przypomina o składaniu niezbędnych wniosków. Dokumenty będą przyjmowane od 1 lipca. Wnioski będzie można składać drogą elektroniczną za pomocą portalu “Empatia” lub przez bankowość elektroniczną. Natomiast dokumenty w wersji papierowej przyjmowane będą od 1 sierpnia w wyznaczonych punktach. W tej chwili Program 500+ obejmuje ponad 9 tys. dzieci mieszkających na terenie Tarnowa.Według szacunków Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie po rozszerzeniu programu Rodzina 500 + także na pierwsze dziecko, świadczenia obejmą łącznie 17 tys dzieci z terenu miasta.


 

Mariola Wadas

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe