Tarnowianie o Światowym Dniu Seksu

  • 07.06.2019, 16:01
  • Natalia Tryba
tar-2019-06-07_sonda_o_seksie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Z danych statystycznych wynika, że na świecie dochodzi do ok. 120 milionów stosunków płciowych dziennie. W tym samym czasie rodzi się (tylko) ok. 350 tys. dzieci. Korzyść płynąca z seksu przestaje być tematem taboo a od 2003 roku seks ma nawet swoje święto.

Światowy Dzień Seksu przypada właśnie 7 czerwca. Sprawdziliśmy co o tym dniu myślą tarnowianie i czy według nich potrafimy rozmawiać bez skrępowania. Zapytaliśmy także o ulubione pozycje i o to, czy wszyscy planują dziś świętować.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
greendel
greendel 07.06.2019, 17:32
znakomicie zrobiony materiał na wcale niełatwy temat. to właśnie lekkość i swoboda rozmowy o tematach tabu zdejmują z nich nałożony nań ciężar czegoś nie do końca na rozmowy między ludźmi. moim zdaniem udana próba! a przy okazji profesjonalizm sondy! daje nadzieję że ekipa tak kreatywnie produkująca film na tzw. "te tematy" z równym polotem poradzi sobie z zadaniem o mniej medialnym potencjale: wysypisku śmieci, sprzątaniu po psach czy dzikich lokatorach. brawo! tak się robi telewizję! bez zadęcia, z humorem i odpowiednią ilością wiedzy na zadany temat!
zbigniew_filar
zbigniew_filar 07.06.2019, 18:59
Dziękuję za te miłe słowa w imieniu osób realizujących materiał, całej ekipy Tarnowska.tv oraz własnym.
M
M 07.06.2019, 17:00
"Na jeźdźca"

Pozostałe