Remont ul. Lwowskiej ruszy lada moment. Pierwsze prace bez utrudnień dla kierowców

  • 04.06.2019, 12:09
  • Maciej Uszko
tar-2019-06-04-remont-lwowskiejconver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie prowadzi ostatnie konsultacje z wykonawcą remontu ul. Lwowskiej. Harmonogram prac oraz szczegóły dotyczące ciągów komunikacyjnych podczas remontu powinny być znane na początku przyszłego tygodnia.

Wiadomo już, że pierwsze prace prowadzone będą poza obecnymi jezdniami i nie powinny powodować utrudnień dla kierowców. Potrwać one mogą nawet kilka miesięcy. Następnie wprowadzone zostaną objazdy.

Według szacunków prace przy ul. Lwowskiej potrwać mają od 10 do 12 miesięcy. Władze miasta na ten cel pozyskały 14,5 miliona złotych dofinansowania z Unii Europejskiej.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe