Kradzież ...wiewiórki, konia, kota i sarny

  • 30.05.2019, 21:13
  • KMP Tarnów
Kradzież ...wiewiórki, konia, kota i sarny

Kradzież ...wiewiórki, konia, kota i sarny

Tuż przed weekendem z terenu jednej z prywatnych posesji w gminie Lisia Góra zniknęło 5 gipsowych figurek. Złodziej wykorzystując nieobecność właściciela wszedł do przydomowego ogródka i zabrał kota, wiewiórkę, konia, sarenkę oraz postać baby z chłopem. Zmartwiony właściciel po oszacowaniu strat na blisko 700 złotych zgłosił kradzież policjantom z komisariatu Tarnów-Centrum, którzy potraktowali zgłoszenie z należytą powagą.

Na następny dzień szwagier okradzionego zauważył mężczyznę, niosącego pod pachą konia, do złudzenia przypominającego tego
z ogródka. Speszony złodziej porzucił go i czmychnął. Zdeterminowany właściciel dogonił mężczyznę rowerem. Niestety i tym razem złodziej zdołał się wymknąć, zapewniając jednocześnie, że do popołudnia zwróci resztę ogrodowych ozdób. Jak nie trudno się domyślić słowa nie dotrzymał.

W międzyczasie mundurowi wytypowali i zatrzymali sprawcę, którym okazał się 40-letni tarnowianin. Jednak skradzionych figurek nie udało się jak dotąd odzyskać, bo złodziej zdążył się ich pozbyć, sprzedając je przygodnie poznanym osobom.

KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe