Piknik Charytatywny w Zakliczynie

  • 26.05.2019, 18:07
  • Mariola Wadas
tar-2019-05-26_zakliczyn.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Licytacje, występy artystyczne jak i również kiermasz. To wszystko można było zobaczyć i zakupić podczas Charytatywnego Pikniku Rodzinnego na obiektach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznej imprezy w będą przeznaczone  na rehabilitację Pani Anny Olszańskiej- nauczycielki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie i Szczepana Martyki jej absolwenta, które walczą o lepsze jutro po operacji guza mózgu.

W tym roku to już druga edycja pikniku rodzinnego w Zakliczynie. Jego celem jest m.in integracja uczniów, rodziców czy nauczycieli, ale przede wszystkim wspólna pomoc potrzebującym.

Mariola Wadas

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe