Piknik w Pleśnej z okazji Dnia Mamy i Dziecka

  • 25.05.2019, 15:07
  • Mariola Wadas
tar-2019-05-25_piknik.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" pod takim hasłem w Pleśnej odbył się piknik z okazji Dnia Mamy i Dziecka, organizowany z okazji ogólnopolskich obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Obecnie na terenie powiatu tarnowskiego funkcjonuje Rodzinny Dom Dziecka i 82 rodziny zastępcze które pełnią funkcję pogotowia rodzinnego. Łącznie w tych formach rodzinnej pieczy zastępczej przebywa 125 dzieci. Ogólnopolskie obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, mają zachęcić do promowania idei adopcji oraz wsparcia i wspólnej integracji środowiska dla tych rodzin. Organizatorami wydarzenia jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie wraz z Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą „Promyk” w Rzuchowej. 

Mariola Wadas

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe