Nagłe zmiany na ul. Klikowskiej zaskoczyły kierowców. Tworzą się duże korki

  • 22.05.2019, 11:20
  • Maciej Uszko
tar-2019-05-22-zmiany-klikowskaconver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dezorientacja kierowców na ulicy Klikowskiej i duże korki w okolicach skrzyżowania tej ulicy z Elektryczną i Wyszyńskiego. To efekt zmian jakie zostały wprowadzone w organizacji ruchu w północno-zachodniej części Tarnowa. Zamknięty został fragment ulicy Klikowskiej połączony ze skrzyżowaniem z Elektryczną i Wyszyńskiego. Mieszkańcy pobliskich domów nie kryją zaskoczenia takimi zmianami.

Utrudnienia w ruchu spowodowane są kolejnym etapem przebudowy ulicy Elektrycznej. Jak usłyszeliśmy w Zarządzie Dróg i Komunikacji dla kierowców chcących podróżować ulicą Klikowską wyznaczony został objazd, zaś w godzinach szczytu w okolicach skrzyżowania ruchem kierować będą budowlańcy.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe