Pogotowie przeciwpowodziowe w Ryglicach, w Szerzynach zalany jeden z budynków gminnych

  • 21.05.2019, 19:21 (aktualizacja 22.05.2019, 12:23)
  • Zbigniew Filar
Pogotowie przeciwpowodziowe w Ryglicach, w Szerzynach zalany jeden z budynków gminnych

W związku z intensywnymi opadami deszczu, jak również zapowiadanymi na całą najbliższą noc opadami atmosferycznymi, po analizie zagrożenia podczas narady prezydium OSP, Burmistrz Ryglic ogłasza POGOTOWIE PRZECIWPOWODZIOWE DLA TERENU CAŁEJ GMINY RYGLICE. 

Wszystkie osoby mieszkające w pobliżu rzek i potoków prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, jak również informujemy, że każda z gminnych jednostek OSP wyposażona jest w worki oraz piasek do workowania, które można wykorzystać do zabezpieczenia zagrożonych podtopieniem budynków. W tym celu należy kontaktować się z poszczególnymi jednostkami OSP lub z komendantem gminnym OSP Wiesławem Siedlikiem pod nr tel. 698 365 745

Pogotowie obowiązuje od godz. 18.00 we wtorek, 21 maja 2019 roku do odwołania.

Burmistrz Ryglic Paweł Augustyn

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zalane posesje i budynki w całym powiecie tarnowskim. W Szerzynach zalany Zakład komunalny

Zbigniew Filar

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe