Gręboszów. Punkt policyjny oficjalnie otwarty

  • 20.05.2019, 15:36 (aktualizacja 21.05.2019, 11:03)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-05-20-punkt-policyjnymoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po tym jak zamknięto posterunek policji w Gręboszowie, mieszkańcy gminy aby załatwić sprawę na policji musieli jechać do odległej Dąbrowy Tarnowskiej. Dzięki staraniom wójta w gminie otwarto punkt policyjny, w którym posterunkowy będzie dyżurował na miejscu. To przysporzy bezpieczeństwa mieszkańcom – mówi poseł Wiesław Krajewski.

Dąbrowska policja dodaje, że jeśli będzie taka potrzeba może zostać zwiększona liczba dyżurów dzielnicowego. Na razie sprawy na policji w Gręboszowie będzie można załatwić we czwartki między godziną 1400 a 1600.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.11.2020, 09:34
Pieniądze wydane a posterunek pusty
Policjant
Policjant 21.05.2019, 00:15
Autorka materiału ładnie pojechała po policjantach w szczególności osmieszajac dzielnicowego obsługujący rejon Greboszowa. Jakby pani nie wiedziała "posterunkowy" to najniższy stopień w policji, który funkcjonariusze maja jedynie podczas pobytu w szkole policyjnej. Robiąc taki materiał należy wiedzieć jakich sformułowań używać. Ale z tego co oglądam ta tv tej pani wielokrotnie zdarzało się popełniać nawet nie takie gafy. Czy to jakaś wieczna stażystka?Uczycie czegoś ludzi w tej tv?

Pozostałe