Potrzebne wsparcie dla Tarnowskiego Azylu

  • 15.05.2019, 12:26
  • Mariola Wadas
tar-2019-05-15_pomoc_azyl.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Obecnie największe zapotrzebowanie w schronisku jest na piłki. Dzięki nim każdy pies będzie mógł swobodnie bawić w boksie i w specjalnie przystosowanych dla niego pomieszczeniach. Pracownicy proszą też o karmę, która będzie lepszej jakości i posłuży zwierzętom na dłużej.

W Azylu przebywa zwykle ponad 100 psów i kilkanaście kotów. Bywają okresy, kiedy zwierząt, a przede wszystkim psów jest dużo więcej, nawet około 130. Tarnowski Azyl zachęca by odwiedzać zwierzaki, wyprowadzać na spacer, czesać, czy bawić się z nimi na specjalnie przystosowanym dla nich torze przeszkód. Nawet najmniejszy upominek dla Uszatych z Azylu to ogromna pomoc i radość zarówno dla pracowników schroniska, jak i samych zwierząt.

 

Mariola Wadas
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe