Nowe pomieszczenia dla zwierząt w tarnowskim Azylu

  • 14.05.2019, 16:35
  • Mariola Wadas
tar-2019-05-14-tarnowski_azyl_ma_nowe_pomieszczenia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prawie 16 tysięcy złotych, to koszt inwestycji związanej z budową pomieszczenia z dwoma oddzielnymi wybiegami, dla zwierząt w trakcie rekonwalescencji, w tarnowskim Azylu, przy ulicy komunalnej. Prace trwały 1,5 miesiąca.Teraz dzięki nowemu kontenerowi psy i koty będą mogły swobodnie dochodzić do pełni zdrowia po zabiegach w specjalnie przystosowanym dla nich miejscu.

Obecnie w tarnowskim Azylu dla zwierząt jest około 100 psów i 9 kotów. Liczba zwierząt przebywających w schronisku maleje dzięki zwiększonemu zainteresowaniu ludzi adopcją. Kwiecień był wyjątkowym miesiącem dla zwierzaków – mówił Adrian Starzyk

Dodajmy, że psy w Azylu mają do dyspozycji wygodne, zadaszone boksy z drewnianymi budami i podestami, a koty kontenery z wybiegami. Dodatkowo szczeniaki korzystają z odrębnie ogrzewanego w zimie pomieszczenia z możliwością wyjścia na ogrodzony wybieg na zewnątrz.


 


 

Mariola Wadas

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe