Możliwości rozwoju zawodowego dla mieszkańców Małopolski

  • 13.05.2019, 16:59 (aktualizacja 13.05.2019, 17:22)
  • Natalia Tryba
tar-2019-05-13_rozwoj_dla_malopolan_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 40 tysięcy pracujących Małopolan może do 2023 roku skorzystać z bonów na szkolenia ogólne oraz zawodowe w ramach projektu Kierunek Kariera oraz Kierunek Kariera Zawodowa. Zostaną oni objęci usługą doradczą, a następnie na podstawie stworzonego planu rozwoju wybiorą dla siebie jedną z dofinansowanych form kształcenia, w tym w formie egzaminów, certyfikatów potwierdzających uprawnienia czy studiów podyplomowych.

W siedzibie starostwa dąbrowskiego odbyło się spotkanie z włodarzami z terenu Dąbrowy Tarnowskiej. Wojewódzki Urząd Pracy podpisał porozumienie z Powiatem Dąbrowskim. Dotyczy ono możliwości kariery zawodowej dla osób powracających np. z poza granic Polski.  

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe