Powiatowe Święto Strażaków w Szczucinie

  • 12.05.2019, 16:08
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-05-12-szczucin-strazmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Strażacy z Powiśla Dąbrowskiego obchodzili swoje święto. Były awanse, odznaczenia i nagrody, które wręczono zasłużonym pożarnikom. Zanim rozpoczęły się uroczystości wszyscy zgromadzili się w kościele na Mszy Świętej, podczas której przekazano relikwie św. Floriana.

Po Mszy Świętej strażacy wraz orkiestrą dętą przemaszerowali na Plac Targowy, gdzie odbyła się oficjalna część uroczystości. W sumie na terenie powiatu dąbrowskiego działa 56 jednostek straży pożarnej. Tą najprężniej działającą znajduje są w Szczucinie – chwali się jej prezes.

Organizatorami imprezy byli: Urząd Miasta i gminy Szczucin, Komenda Powiatowa PSP w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.05.2019, 22:15
W końcu o Szczucinie w pozytywnym aspekcie a nie tylko o miasteczku śmierci. Super zmiana panie burmistrzu, oby tak dalej..

Pozostałe