Ostrów. Zamkną most na 4 dni. Którędy objazdy? [AKTUALIZACJA]

  • 30.04.2019, 17:34 (aktualizacja 08.05.2019, 16:18)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-04-30-mostmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
[AKTUALIZACJA] Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, iż w dniu 8 maja o godzinie 22.00 przywrócony zostanie ruch na moście w Ostrowie, w ciągu drogi powiatowej nr 1346K relacji Tarnów - Wierzchosławice.

Szykują się spore utrudnienia dla kierowców. Między 7 a 10 maja most na Dunajcu w Ostrowie ma być całkowicie zamknięty dla ruchu samochodów, w tym czasie drogowcy mają wykonać niezbędny remont. Jak tłumaczy Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie, kierowcy będą zmuszeni wybierać objazdy. Ruch pieszych zostanie utrzymany.

Na moście całkowicie ma zostać wymieniona nawierzchnia. Początkowo planowano, że remont zostanie przeprowadzony w krótszym czasie, zakładano że uda się to zrobić w maksymalnie trzy dni. Jednak, jak wyjaśnia starosta tarnowski trzeba było wydłużyć ten czas.

Przypomnijmy, że most w Ostrowie to jak na razie jedyna przeprawa dla samochodów, które z kierują się na autostradę i z autostrady w kierunku Mościc. Na 2023 rok planowane jest powstanie nowego mostu na Dunajcu wraz z drogą łączącą tarnowski odcinek A4 z zachodnią częścią miasta.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe