Tarnów. Koncert Michała Niedbały na pierwsze urodziny Bema 20

  • 29.04.2019, 11:52
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-04-29-teatr-bema20moviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Fundacja Bema 20 świętowała swoje pierwsze urodziny. Wydarzenie zostało uświetnione koncertem Michała Niedbały. Dla młodego artysty, był to zarazem koncert dyplomowy wieńczący naukę w szkole muzycznej.

Michał Niedbała to utalentowany i kilkukrotnie nagradzany tarnowski artysta, m.in. dwukrotnie został laureatem stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz pięciokrotnie otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa.

Po koncercie dyplomowym młodego artysty, goście w foyer tarnowskiego teatru świętowali pierwsze urodziny fundacji.

Fundacja Bema 20 to przede wszystkim działalność wystawiennicza, to również spotkania z ciekawymi i inspirującymi osobowościami oraz otwarta przestrzeń do działania dla mieszkańców Tarnowa.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe