Powiat ogłasza rezolucję, mieszkańcy zbierają na baner. Wojna z LGBT po tarnowsku

  • 27.04.2019, 15:54 (aktualizacja 27.04.2019, 16:08)
  • Natalia Tryba
tar-2019-04-27_wojna_z_lgbt_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ogólnopolskie media nagłaśniają pomysł radnych klubu Prawa i Sprawiedliwości w pow. tarnowskim. Na wtorkowej sesji radni przedstawią rezolucję. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź mieszkańców, którzy zorganizowali zbiórkę na Facebooku.

Fundacja Równość.org.pl zebrała ostatnio pieniądze na billboard w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie burmistrz chce "samorządu wolnego od ideologii LGBT". "Teraz kolej na Tarnów" mówi organizatorka akcji. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z
Z 05.05.2019, 14:21
Może w następnej kolejności ktoś zaproponuje eliminację ze społeczeństwa ludzi z autyzmem, niepełnosprawnych, chorych psychicznie itd. Kiedyś już tak było w pewnym kraju na zachód od nas w latach 20-tych i 30-tych XX wieku. Tam nazywało się to "higieną społeczeństwa".
Asem
Asem 30.04.2019, 23:13
Szacunek i zrozumienie należy się konkretnym osobom, ale nie szkodliwej ideologii głoszonej przez aktywistów LGBT. Znasz się na samochodach, samochody lubisz? To wiesz doskonale, że tłok chodzi w cylindrze, a nie w rurze wydechowej”. I młodzi to rozumieją.I nie mowmy ze cos jest norma ,jezeli jest wbrew naturze.
startup
startup 30.04.2019, 21:25
Wstyd dla Tarnowa!

|Kilka tygodni temu odbierałem nagrodę na tarnowskim Forum Innowacji, prestiżowej, ogólnopolskiej imprezie. Tarnów zrobił na uczestnikach wspaniałe wrażenie.

Dzisiaj wiemy, że to tylko fasada, która skrywa nienawiść do współobywateli.

Tarnów - wielki wstyd!!!
Pani M.
Pani M. 30.04.2019, 13:44
Przerażające jest to, że Radni walczą z Polskimi obywatelami którzy nie robią nic złego tylko normalnie starają się żyć jak każdy z nas choć nie mają pełni praw - nie mogą zalegalizować swojego związku, wizyta w szpitalu i sprawdzenie czy druga połowa ma się dobrze może spowodować odmowę uzyskania info... i wiele innych. LGBT nie jest ideologią, LGBT to ludzie którzy czują, myślą, kochają tak samo jak każdy z nas. Jak można walczyć z ludźmi? Jak mamy rozumieć tą rezolucje Radnych PiS, czy osoby LGBT mają się wyprowadzić z województwa Małopolskiego? Proszę Radych o wytłumaczenie dlaczego walczą z obywatelami którzy uczciwie płacą podatki i żyją bez zwady zamiast zająć się REALNYMI problemami - tyle dróg mamy do zrobienia w Małopolsce(może pozyskacie jakieś środki z UE i wykonacie naprawy), może zajmiecie się problemem w którym na skale UE jesteśmy niechlubnie pionierami - Samobójstwa w grupie nieletnich. Na pewno z poziomu samorządu można starać się polepszyć i zniwelować realne zagrożenia i problemy.Jeśli chcecie walczyć to walczcie ale nie z wymyślonymi problemami. Chociaż teraz tak myślę, że tutaj już nawet nie chodzi o samych obywateli LGBT tylko o "wspólnego wroga" przed wyborami... smutne.
Polak
Polak 28.04.2019, 20:41
To zaraza którą trzeba leczyć ..
R66
R66 29.04.2019, 01:23
Ciebie polaku katoliku trzeba leczyć, z nienawiści (celowo użyłem małych liter)
R66
R66 28.04.2019, 17:10
PiS znalazł sobie kolejnego straszaka przed wyborami, najgorsze, że ludzie dają się na to nabierać. Gdzie te środowiska LGBT w Tarnowie? Pan Smoleń nawet się nie przygotował do swojego występu przed kamerą, zaprzecza sam sobie, używa słów, których chyba nie rozumie.


Pan Jan
Pan Jan 28.04.2019, 10:58
https://www.youtube.com/watch?…

piekny wyklad w Sekmie prof.Oko na ten temat
Asem
Asem 28.04.2019, 10:29
jezeli rodzice nie widza zagrozen ze strony LGBT to maja b. niskie IQ i nie powinni sie tu wypowiadac ....tylko sluchac!
Aureliusz
Aureliusz 27.04.2019, 20:00
Nietolerancja polaczków cebulaczków jest straszna. Zróbcie sobie ludzie spacerek do Castoramy, wybierzcie największy młot jaki udźwigniecie (pomijając siebie) i zróbcie nim 2 zdrowe uderzenia w czoło. Na zachodzie w cywilizowanym świecie ludzie nie mają z LGBT problemów, tylko to akceptują, ich wybór. Ale cóż, Polska 100 lat za murzynami, możecie być z siebie dumni
Rado
Rado 27.04.2019, 23:30
Ciekawe co byś powiedział gdyby Twój syn zaczął ubierać się w sukienki i znalazł sobie chłopaka, oznajmiając Ci że w najbliższym czasie planuje zmienić płeć.
Ava
Ava 28.04.2019, 14:57
tylko nieodpowiedzialny i niekochajacy bezwarunkowo rodzic moze nie akceptowac dziecka takim jakim jest ...ja kochalbym moje dziecko nie zaleznie od tego w co sie ubiera czy ma odmienna "kierunkowosc" ...przykro mi , ze Polacy sa nadla tak daleko ze swiadomoscia co tak na prawde w zyciu sie liczy...Ty Rado , pewnie bys wygonil swoje dziecko z domu i sie go wstydzil..to ty sie wstydz za taka wypowiedz ...
pan Jan
pan Jan 30.04.2019, 10:32
Ava a ja swoje dziecko skierowlabym na terapie ....sa takie w USA ,UK czy nawet Australii prowadzone ....i nieulegalbym propagandzie [ gorszej niz komunistyczna ] srodowisk LGBT ...bo inaczej czeka nas Sodoma i Gomora.
Marcin
Marcin 27.04.2019, 17:04
Kto ma większość w sejmie?
-PiS
Kto ma sądy?
-PiS
Kto ma premiera?
-PiS
Kto ma prezydenta?
-PiS

Przecież tą całą chołotę z LGBTQZ+ można zmieść z powierzchni Polski jedną ustawą, z jakiś przyczyn PiS tego nie robi, więc "nagłaśnianie akcji przez klub prawa i sprawiedliwości" jest conajmniej hipokryzją, a napewno robieniem z ludzi debili co zresztą pis ma w swoim zwyczaju i co dobitnie udowodnił przez ostatnie 4 lata.

Pozostałe