Tarnów. Jest umowa na remont płyty rynku

  • 16.04.2019, 16:53 (aktualizacja 16.04.2019, 17:05)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-04-16-remont-plyty-rynkumoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W tarnowskim magistracie podpisano umowę na remont płyty rynku. Wykonawcą jest firma Polskie Surowce Sp. Z o.o. Grupa Budowlana z Bielan Wrocławskich. Prace remontowe mają ruszyć zaraz po załatwieniu wszystkich koniecznych formalności.

Planuje się, że w pierwszej kolejności ma być wymieniana nawierzchnia płyty rynku wokół ratusza. Następnie wyremontowane mają zostać ciągi piesze i jezdnie otaczające rynek. Prace mają rozpocząć się od strony północnej, a następnie wschodniej.

Remont płyty rynku na kosztować 5,4 mln zł i potrwać półtora roku. Wykonawca zaoferował również trzyletnią gwarancję oraz rękojmię na osiem lat.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe