W pierwszych urodzinach wziął udział biskup Kościoła Bożego w Polsce. W Kawiarni Nadzieja obecna była także Ilona Rosiek-Konieczna, znana jako doktor Janosikowa, która do dzisiaj wraz z mężem pomaga wielu potrzebującym.
Planuje się, że przy kawiarni Nadzieja ma powstać punkt pomocowy dla najbiedniejszych. Powołanie do prowadzenia takiej placówki odkryła w sobie żona pastora – Grażyna.
Kościół Boży na świecie liczy sobie 133 lata i funkcjonuje w 190 krajach. W Polsce zarejestrowany został w 1966 roku.






























































![Protest na krakowskim Kazimierzu: Prezydent Miszalski wstrzyma budowę hotelu? [FOTO, FILM]](https://static2.wielicka.tv/data/articles/xga-16x9-protest-na-krakowskim-kazimierzu-prezydent-miszalski-wstrzyma-budowe-hotelu-foto-film-1771783574.jpg)







![Protest na krakowskim Kazimierzu: Prezydent Miszalski wstrzyma budowę hotelu? [FOTO, FILM] Protest na krakowskim Kazimierzu: Prezydent Miszalski wstrzyma budowę hotelu? [FOTO, FILM]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-protest-na-krakowskim-kazimierzu-prezydent-miszalski-wstrzyma-budowe-hotelu-foto-film-1771783575.jpg)











