W pierwszych urodzinach wziął udział biskup Kościoła Bożego w Polsce. W Kawiarni Nadzieja obecna była także Ilona Rosiek-Konieczna, znana jako doktor Janosikowa, która do dzisiaj wraz z mężem pomaga wielu potrzebującym.
Planuje się, że przy kawiarni Nadzieja ma powstać punkt pomocowy dla najbiedniejszych. Powołanie do prowadzenia takiej placówki odkryła w sobie żona pastora – Grażyna.
Kościół Boży na świecie liczy sobie 133 lata i funkcjonuje w 190 krajach. W Polsce zarejestrowany został w 1966 roku.
































































![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA] Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500322.jpg)











