Dach na hali "Jaskółka" coraz bardziej widoczny

  • 05.04.2019, 12:20
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-04-05-hala-jaskolkamoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwają prace przykrywania dachem hali "Jaskółka" w Mościcach. Obecnie wykonawca montuje blachę. Zanim jednak zaczęto te prace, wykonano próbne opuszczenie dachu, aby sprawdzić jak tym razem zachowa się konstrukcja.

Równocześnie z zamykaniem obiektu dachem trwają pracę wykończeniowe. Jak wyjaśnia TOSiR planuje się, że na dachu zamontowany zostanie też specjalny system monitorujący, którego zadaniem będzie badanie czy konstrukcja nie ugina się za bardzo.

Nie wiadomo kiedy hala zostanie oddana do użytku. Tarnowski magistrat planował, że będzie to okres letni tego roku. Jednak, jak już wcześniej informowaliśmy, wykonawca złożył wniosek do sądu o wydłużenie terminu ukończenia inwestycji. Obecnie w tej sprawie toczy się postępowanie. Przewiduje się, że przebudowa hali zostanie ukończona pod koniec tego roku.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe